Cienījamo pacient!

Cienījamo pacient!
Ja man nākas Jūs uzrunāt, tad tas nozīmē, ka Jums ir radusies problēma ar veselību. Tā nu tas ir. Tā ir ārstu sūtība– būt ar cilvēku kopā viņa mūža grūtajos brīžos. Tāpēc vēlos vērsties pie Jums ar mierinājuma un iedrošināšanas vārdiem.
Mums ir liela pieredze galvas smadzeņu, muguras smadzeņu un mugurkaulāja traumu un slimību ārstēšanā. Ārstiem ir laba izglītība, un viņi pastāvīgi papildina savas zināšanas un iemaņas labākajās ārvalstu klīnikās.
Medicīnas māsas ir ieguvušas unikālu pieredzi neiroķirurģisko slimnieku apkopē. Mūsu rīcībā ir vismodernākā diagnostiskā aparatūra un tehnoloģijas: magnētiskā rezonanse, datortomogrāfija, digitalizēta smadzeņu asinsvadu izmeklēšanas tehnika, modernākā operāciju aparatūra (neironavigācija, mikroskops, ultraskaņas sūknis u.c.), kas palīdz nodrošināt minimāli invazīvu neiroķirurģiju – operējot patoloģiju nekaitēt veseliem audiem. Mēs spējam nodrošināt augsti kvalificētu palīdzību pacientiem ar galvas smadzeņu asinsvadu slimībām un to sekām, galvas smadzeņu, mugurkaulāja un muguras smadzeņu traumām, galvas smadzeņu, muguras smadzeņu un mugurkaulāja audzējiem un iekaisumiem, centrālo un perifēro nervu darbības traucējumiem. Sava darba rezultātus mēs regulāri apspriežam ar Latvijas un ārzemju kolēģiem semināru un konferenču gaitā. Mums ir iespēja par katru sarežģītu gadījumu konsultēties ar kolēģiem ārzemēs.
Vēlu Jums ātru atveseļošanos un ilgu, veselīgu mūžu.
Profesors Igors Aksiks